KARİYER

Etik Değerlerimiz

İnsana Saygı
Şirket içi ve dışı ilişkilerimizde karşılıklı saygı ve güvenle hareket ederiz. Çalışanlarımıza müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı saygın ve onurlu bir tutum sergileriz.

Fırsat Eşitliği
Şirket politikamız çerçevesinde; gerek iş başvurusu ve işe alım süreçlerinde, gerekse iş ilişkilerimizde; insanların ırkına, inancınca, politik görüşüne, etnik kökenine, kişisel düşüncelerine, cinsiyetine, yaşam tercihlerine, medeni durumuna, yaşlarına ve engellilik hamilelik durumuna bakmaksızın adil bir şekilde herkese eşit olanaklar sunarız.
Şirket yönetimimiz ve çalışanlarımız hedeflerine ulaşırken; Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, Uluslararası hukuk kurallarına ve şirketimizin iş etiği kurallarına uygun hareket ederler.

Gizlilik Esasına Uymak
Çalışanlarımız görevlerini yerine getirirken elde ettikleri bilgilerin gizli tutulması gerektiğini bilir, saklanması ve açığa çıkmaması için gerekli önlemleri alır. Şirkete ait basılı, kayıtlı belgeler, e-postalar, şifreler ve kodlar, sözleşmeler, satış ve satın alma teklifleri, şirket dışına çıkartılamaz, üçüncü şahıslar ile paylaşılamaz. Müşterilerimize ait tüm belgeler içinde aynı özen gösterilir. İşten ayrıldıktan sonra da bu bilgilerin gizliliği devam eder.
Çalışanlara ait bilgiler gizlidir. Yetkililer dışında kimse ile paylaşılmaz.

Müşterilerimize Karşı Sorumlu Davranma
Kösemen Makine, en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde tüm müşterilerine karşı dürüst ve adil davranır. Sorunlara karşı duyarlıdır. Hızlı ve kalıcı çözümler üretir. En üst seviyede müşterinin güvenini kazanmayı hedefler. Müşterilere karşı verdiği sözleri yerine getirmek için gerekli çabayı gösterir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Kösemen Makina insan gücü ihtiyacını karşılarken, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamaktadır. İnsan Kaynakları İlkemiz

- Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek,
- Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve KÖSEMEN MAKİNA’ ya olan bağlılıklarını ön planda tutmak,
- Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
- Sürekli eğitimlerle kişisel gelişimi desteklemek,
- Verimli bir iş ortamı açısından güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve devamlılığını sağlamak.

Başvuru Formu

Mesajınız başarı ile iletilmiştir.

Lütfen formu kontrol ediniz.

CV Ekle